Klient  ma prawo do zwrotu zakupionego Produktu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od zawarcia umowy. Warunkiem niezbędnym przyjęcia zwrotu jest:

1. Odesłanie nieużywanego Produktu na adres:

PKB Sp. z O.O. Sp.K.

ul. Taneczna 27, 02-829 Warszawa

z dopiskiem: lumihome.pl

2. Załączenie dowodu zakupu (faktura VAT, paragon fiskalny)

3. Załączenie wypełnionego Formularz zwrotu>> pobierz tutaj <<.

4. Koszt przesyłki pokrywa Klient.

5. Zwrot wpłaty dokonywany jest w ciągu 14 dni od daty zgłoszenia. Forma zwrotu środków będzie taka sama jak forma dokonanej przez Państwa płatności.

Bieg czternastodniowego terminu na odstąpienie od umowy rozpoczyna się od objęcia towaru w posiadanie przez Klient lub wskazaną przez Klient osobę trzecią inną niż kurier/przewoźnik. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

Klientponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Produktu będące wynikiem korzystania z niego oraz ponosi bezpośrednie koszty wynikające z dokonywanego zwrotu. W celu stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Produktów Klient powinni obchodzić się z Produktami i sprawdzać je tylko w taki sam sposób, w jaki mmógłby to zrobić w sklepie stacjonarnym.

Z uwagi na materiały, z których wykonane są oferowane przez nas Produkty m.in. szkło, ceramika, materiały kruche, wymagana jest należyta staranność w odpowiednim pakowaniu zwracanych towarów oraz użycie opakowań specjalnie przeznaczonych do pakowania materiałów kruchych lub szkła.

Pełna treść Polityki Zwrotów zawiera się w Regulaminie Sklepu (link).